NEHÉZ
„... vissza oda, ahová soha többet nem akartam, és ez a rém lebegett előttem, hogy ülök a vonaton, és a vonat visz vissza, vissza oda, ahonnét eljöttem.” (részlet a drámából)
Háy János: Nehéz
„... vissza oda, ahová soha többet nem akartam, és ez a rém lebegett előttem, hogy ülök a vonaton, és a vonat visz vissza, vissza oda, ahonnét eljöttem.” (részlet a drámából)
Háy János: Nehéz
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Onsdag, 13. April 2022 19:00
„Felbukkantunk, szépek és ártatlanok voltunk, és mondták rólunk: ebből a gyerekből lesz valami. Aztán lett, meg nem lett. De mi is az a valami? És mi a nem valami? Már nem vagyunk olyan szépek és ártatlanok, de megyünk előre. Ami merre is van. Például a híd felé, hogy a korlátján átfordulva miénk legyen a zuhanás. A zuhanás káprázata a faleveleken megcsillanó fény- foltokkal, és a megérkezés a hideg kövekre, a földre.” (Bérczes László rendező)
Az előadás kedvezményes jegyára a Déryné Program támogatásának köszönhető.
https://www.szkene.hu/hu/eloadasok/repertoar.html?eloadas_id=8797
Férfi - Mucsi Zoltán
Két ember, akik valaki mást keresnek. És közben képtelenek leszállni egymásról…
Lord Archibald Cavendish szívesen látná két utolsó rokona, Ronald és Jane egybekelését, hogy a családi vagyon szétforgácsolódás nélkül szálljon jogos örököseire. A lord szeretné összeboronálni őket, ezért saját halálhírét kelti, s végrendeletében kiköti, hogy az örökösök kötelesek egy hónapig a kastélyban tartózkodni, közösen étkezni, egymástól csókkal elbúcsúzni.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.