Program


Te csak pipálj, Ladányi!
4

Te csak pipálj, Ladányi!

Csathó Kálmán- Deres Péter: TE CSAK PIPÁLJ, LADÁNYI!
egy úri penzió története két felvonásban  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. november 3. kedd, 19:00

Boldogan él a Ladányi-família valahol a nagy magyar Alföldön. A családfő nemigen zavartatja magát, legfeljebb az okoz neki problémát, hogy mi legyen ebédre, és hogy merre lehet a pipája. Felesége híresen nagy háztartást visz, mert állandóan váltják egymást a vendégek a birtokon, sőt, unokájuk, Katica kiházasításának a terhe is az ő vállát nyomja. A napok általában ebédtől vacsoráig, vacsorától ebédig tartanak, egészében addig, amíg váratlan sürgöny érkezik.

Hamar vége szakad az idillnek, sőt kiderül, hogy a birtok ügyei sem éppen úgy alakulnak, ahogy azt a család tudta. Ettől kezdve a Ladányi-família élete merő tébollyá válik… A ritkán játszott s a Karinthy Színház által újra felfedezett, egyszerre szórakoztató és elgondolkodtató színdarab kiváló szereposztásban látható február 14-étől.

Fény: Baum Edina

Ajánlatunk


A drámaiságában is szórakoztató előadás megtörtént eseményeket dolgoz fel.

Ray Cooney méltán sok színház által játszott remekművét a Csiky történetében először láthatja a Nagyérdemű a 2024/2025-ös évadban.

Három férfi jól bejáratott barátsága kerül veszélybe az ominózus műalkotás hatására, ahol régi és új, vélt vagy valós sérelmek kerülnek boncolásra heves indulatok és őszinte humor kíséretében.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!