A Nyilas Mihály-affér
MÓRICZ ZSIGMOND nyomán írta Lőkös Ildikó
Bemutató: 2016. 03. 30.
több
MÓRICZ ZSIGMOND nyomán írta Lőkös Ildikó
Bemutató: 2016. 03. 30.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. május 13. péntek, 15:00
A IV. éves színművész osztály előadása.
A szövegkönyvben részletek találhatók Móricz Zsigmond Légy jó mindhalálig című regényéből és színpadi változatából, Háy János hasonló című színművéből, Móricz Zsigmond naplóiból és levelezéséből
Látvány: KÁLMÁN ESZTER
Dramaturg: LŐKÖS ILDIKÓ
Rendezőtanár: MÁTÉ GÁBOR
Osztályvezető tanár: MÁTÉ GÁBOR, DÖMÖTÖR ANDRÁS
Lottócsalás-bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folyik a nyomozás Ny. Mihály debreceni kollégista ellen. A megalapozott gyanú szerint Ny. Mihály kiskorú eladott Török Jánosnak egy lottószelvényt, bár ezt a szelvényt eredetileg közösen birtokolta P. Á. világtalannal. A rendőrség tehetetlen, mivel Ny. Mihály bentlakó, aki a kollégium védelme alatt áll. Így a nyomozást a kollégium fegyelmi tanácsa folytatja le.
Lord Archibald Cavendish szívesen látná két utolsó rokona, Ronald és Jane egybekelését, hogy a családi vagyon szétforgácsolódás nélkül szálljon jogos örököseire. A lord szeretné összeboronálni őket, ezért saját halálhírét kelti, s végrendeletében kiköti, hogy az örökösök kötelesek egy hónapig a kastélyban tartózkodni, közösen étkezni, egymástól csókkal elbúcsúzni.
TÖRÖK TAMÁS: KRÉMES KERINGŐ vígjáték két részben ősbemutató
Két ember, akik valaki mást keresnek. És közben képtelenek leszállni egymásról…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!